Ekofarma

U Kotyků

Hosté se mohou pohybovat v celém areálu ekofarmy a mohou se i zapojit do různých prací a poznat tak nepoznané. Je možnost denně posedět u ohně, na rožni si vytvořit něco dobrého k snědku, třeba i z vlastních produktů farmy a pro nebojácné (ale i bojácné) děti vymýšlíme různé bobříky (odvahy, mlčení). Pro děti je to ráj, nejvíce jsou v oblibě kočky s koťátkama a velice mazlivý pes. Zažijete tu spoustu legrace. Velkým hitem se stalo přenocování dětí přímo ve stáji na slámě se zvířátky - s  kočičkama a psem. Věříme, že se k nám přijedete podívat tak, jako spousta rodičů s dětmi, ale i prarodičů s vnoučaty, kteří již jsou u nás stálými hosty.

Někteří se k nám vracejí i několikrát za sezonu a nebo přijíždí jen na víkend a jejich slova při příjezdu zní: "A pohádka  nám začíná". Snad pro ten klid, snad pro "silný horský vzduch", který  umí udělat v hlavě pořádný  kyslíkový průvan, ale i pro rodinný a individuální přístup ke každému, kdo nás navštíví.

Rádi připravíme ty nejlepší podmínky pro Vašeho pejska nebo jiné zvířátko, které nechcete nechat doma a nebo ho svěřit sousedům.

V případě, že si budete chtít udělat výlet do blízkých hor a auto nechat u nás doma, zajistíme Vám dopravu od vlakového nebo autobusového spoje.

Jak se u nás říká PŘIJĎTE POBEJT a přesvědčíte se na vlastní oči.